Historia sukcesu

Piekarnia Kołacz działa na rynku od ponad 20 lat i z powodzeniem wykorzystuje zdobyte przez ten czas doświadczenie.

Naszą dumą jest zdrowe i smaczne pieczywo. Pragniemy zaspokoić nawet najbardziej wymagających Klientów oferując im produkty najwyższej jakości, które powstają na podstawie naszych własnych, siegających staropolskich tradycji receptur. W myśl polskiego przysłowia "Bez pracy nie ma kołaczy", dokładamy wszelkich starań, by nasz chleb smakował i pachniał jak ten wyjmowany niegdyś prosto z babcinego pieca.

Dynamiczny rozwój naszej piekarni pozwala nam na dotarcie do coraz większej liczby zadowolonych klientów. Specjalnie dla nich otworzyliśmy nowoczesne, firmowe punkty sprzedaży naszego pieczywa. W każdym z nich znajdziecie Państwo szeroką gamę wyrobów. Część z nich wypiekamy na miejscu dlatego zawsze dostaniecie Państwo produkty najwyższej jakości i świeżości. A wszystko to przy fachowej i miłej obsłudze. Zapraszamy do skosztowania naszego pieczywa!

Starannie dobrane składniki


Starannie dobrane i wyselokcjonowane poszczególne składniki zapewaniają naszemu pieczywu niepowtarzalny i wyjątkowy smak ...

Staropolskie receptury


Oferujemy produkty najwyższej jakości, które powstają na podstawie naszych własnych, siegających staropolskich tradycji receptur.

Zdobyte doświadczenie


Działamy na rynku od ponad 20 lat i z powodzeniem wykorzystujemy zdobyte przez ten czas doświadczenie. Skosztuj naszego pieczywa!